Flor Nachtergaele

Flor Nachtergaele

Flor Nachtergaele maakt net als zijn broer Kobe sinds 2012 deel uit van onze ploeg. In de voorbije vier jaar behaalde hij drie overwinningen, maar liet hij zich vooral opmerken door zijn tijdritprestaties. Zo reed hij al vijf toptien plaatsen bijeen in individuele- en ploegentijdritten en eindigde hij in 2012 als twaalfde en in 2013 als elfde in de proloog van de Ronde Gaumaise, een driedaagse rittenkoers met telkens 180 renners aan de start.

Geboortejaar

1986

Gewicht

72 kg

Specialiteit

Tijdrijden

Woonplaats

Dentergem

Lengte

180 cm

Overwinningen

3

tweede plaatsen

Overwinningen

derde plaatsen

wedstrijden

DatumWedstrijdUitslag
18/3OVWF Wortegem45
14/4LWU Lotenhulle37
21/4LWU Dikkele29
28/4LWU Staden25
8/5LWU Ruiselede38
20/5LWU Izegem11
26/5LWU Handzame26
29/51.12B Wakken39
2/6LWU Ettelgem17
23/6LWU Mater15
8/7BK LWU Kruiseke22
16/7GP Lanssens - Crelan (Dentergem)DNF
21/7LWU Lauwe13
22/7LWU Roeselare7
28/7LWU Bellem23

Resultaten 2017

DatumWedstrijdPlaats
19/3OVWF Wortegem45
25/3OVWF Zarren35
1/4LWU Bellem28
15/4LWU Lotenhulle27
17/4OVWF Oostrozebeke22
22/4LWU Dikkele11
29/4LWU Staden45
1/5Memorial Stefaan Huyghelier - TieltDNF
7/5LWU Maria-Aalter52
13/5LWU Welden24
27/5LWU Ettelgem23
3/6LWU Lichtervelde14
4/6LWU Izegem27
10/624u Zolder - TT4
11/624u Zolder2
17/6OVWF Zarren32
25/6LWU Moerbrugge (PK)45
2/7LWU Assenede29
9/7LWU Kruiseke20
16/7LWU Zedelgem (BK)14
21/7LWU Lauwe25
22/7LWU Roeselare - Zilverberg3
29/7LWU Bellem2
5/8LWU Laarne2
12/8Internationale Tijdritkampioenschappen Woesten1
13/8Internationale kampioenschappen Woesten - Criterium35
Internationale kampioenschappen Woesten - Eindklassement14
15/8LWU Merelbeke-Melsen9
19/8LWU Waardamme5
20/8LWU Welden18
2/9Triotijdrit Hooglede3
3/9OVWF Bissegem41
17/9LWU Lotenhulle1
20/9LWU Aalter12
23/9LWU Ettelgem8
Eindklassement LWU4
Eindklassement OVWF81
8/10Retrokoers Guidon Titan Tielt1

Uitslagen 2016

LWU Aalter

42e

LWU Maria-Aalter

13e

LWU Ettelgem (W-VK)

10e

LWU Kruiseke 2

14e

LWU Bellem

7e

Wegrit Woesten

8e

LWU Markegem

1e

LWU Ettelgem

5e

LWU Moerbrugge

17e

LWU Lichtervelde

25e

24u Zolder (Quattro)

3e

LWU 2-daagse Kruiseke

5e

Tijdrit Oostende -40

12e

Einklassement Woesten

10e

WAOD Ursel

50e

LWU Lotenhulle

15e

LWU Welden

7e

LWU Nazareth

15e

LWU Lauwe

10e

LWU Gijzelbrechtegem

16e

LWU Merelbeke (BK)

23e

LWU Ingelmunster

6e

LWU Dikkele

20e

LWU Zedelgem

3e

LWU Kruiseke 1

16e

LWU Roeselare

26e

TT Woesten

8e

LWU Waarschoot

9e

LWU Laarne

7e

Pin It on Pinterest

Share This